Plébániai hirdetések |Úrnapja

15 óra Antalszállás, harangláb litánia
16 óra szigetvári plébánia Házashétvége, Te Deum
17.30 Szigetvár, Szt. Antal litánia, gyóntatás
18 óra Szigetvár, Szt. Antal szentmise Károly h. 43. évf. és a cs. élő és † tagjaiért
18.45 szigetvári plébánia bérmálkozók

június 8.
9 óra Szigetvár, Szt. Rókus elsőáldozási főpróba
17.45 Hobol szentmise, Te Deum
19 óra Szentlászló szentmise

június 9. Évközi X. Vasárnap
8 óra Szulimán szentmise
10.30 Szigetvár, Szt. Rókus! elsőáldozás
17.30 Szigetvár, Szt. Antal! litánia
18 óra Szigetvár, Szt. Antal! szentmise Németh Ferencné Kálmán Mária h. 2. évf.

Hétfőn az ugandai vértanúk, szerdán Szt. Bonifác püspök, csütörtökön Szt. Norbert püspök emléknapja, pénteken Jézus Szíve főünnepe lesz. Szombaton Szűz Mária Szeplőtelen Szívére emlékezünk imádságainkban. Júniusban Szigetváron a hétköznapi szentmisék előtt fél órával Jézus Szíve litániát mondunk. Köszönjük közösségeinknek, szolgálattevőinknek, családjainknak az Úrnapja méltó megünneplését.

2024. június 15-én szombaton 19 órától a Tinódi Lantos Sebestyén általános iskola ebédlőjében egyházközségi bált tartunk a Páduai Szt. Antal-templom búcsújának tiszteletére. Ezen a bálon kérjük a jelentkező asztal-társaságokat, hogy készüljenek szép asztaldíszítéssel. Várjuk az asztaldíszítések fantázianevét (lehet a helyi nemzetiségekre jellemző asztal vagy más szép témát megjelenítő asztal), hogy meghirdethessük a "báli asztal"-szépségversenyt az est folyamán.
A bált a Csillagvirág Egyesület Csipkevirág néptánccsoportjának műsora teszi igazi ünneppé. Duffka Adrienn növendékeivel tánctanításra is készül az este során. Báli zenéről Kovács Péter (Pécs) gondoskodik.
A bál batyus-jellegű és zártkörű. Belépéshez előzetes jelentkezés szükséges a plébánia elérhetőségein. Kérjük a felnőtteket, hogy 3.000 Ft-tal támogassák rendezvényünket. A 18 év alattiaktól csak regisztrációt kérünk.
A tombolán befolyt összeggel nyári gyermekprogramjainkat támogatjuk. Nyereménytárgyakat köszönettel fogadunk. Szeretettel hívunk minden időst és fiatalt, nagyszülőt, szülőt és gyermeket!

A Pécsi Hittudományi Főiskola felvételt hirdet szociális és pasztorális képzéseire.

Rosner Zsolt plébános Utazás ünnepről ünnepre című könyve 3.000 Ft-ért kapható a sekrestyében.